ZPHU Krzysztof Kubiak- informacje o firmie

Nasza firma jest profesjonalną i specjalistyczną firmą z dużym doświadczeniem, zajmującą się kompleksową realizacją wszelkich inwestycji budowlanych, wykończeniowych, a także modernizacją istniejących obiektów.

Sprawna organizacja, wieloletnie doświadczenie w branży stali nierdzewnej i odpowiednie zaplecze sprzętowe gwarantują, iż powierzone zadania wykonujemy rzetelnie, fachowo i terminowo.

Ponad 10 lat działalności firmy zaowocowało zrealizowaniem kilkuset inwestycji. Naszym podstawowym celem jest satysfakcja klienta z wykonywanych przez nas usług. Wierzymy, iż zadowolenie klientów jest jednym z głównych czynników gwarantujących pomyślność firmie.

Firma nieustannie zdobywa doświadczenie niezbędne do szybkiej i starannej realizacji projektów. Naszym atutem przy realizacji zleceń jest odpowiedni sprzęt, odpowiednie materiały oraz przeszkoleni pracownicy, stosujący nowoczesne technologie.

Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały, nie te najdroższe, tylko te o najlepszej relacji cena-jakość

Firma ciągle rozwija się i inwestuje w swoją wiedzę, dzięki czemu jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie prac, począwszy od technologii poprzez materiały, kończąc na poradach projektanckich.